Budowa domków ogrodowych

Budowa domków ogrodowych

Budowa domków ogrodowych to dynamicznie rozwijająca się branża w Polsce. Popyt na tego typu domy rośnie w ciągu ostatnich kilku lat. Budowa domków ogrodowych to w Polsce dynamicznie rozwijający się biznes. Popyt na tego typu domy rośnie w ciągu ostatnich kilku lat. Chętni do wyjścia na zewnątrz i oddychania świeżym powietrzem, coraz więcej Brytyjczyków buduje własne ogrody.

Domowi ogrodnicy nie są już zadowoleni z chowania się z tyłu pod osłoną drzew lub krzewów. Chcą cały ogród – skąpane w słońcu trawniki i klomby, patio z grillem z jednej strony i stół jadalny na świeżym powietrzu z drugiej

Czytaj więcej
star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener
Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją
na 24 miesiące od dnia odbioru produktu.
Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające
z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów
usuwamy na nasz koszt.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie 1–27 z 28 wyników

Budowa domków ogrodowych

Budowa domków ogrodowych cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Domki te mogą być nie tylko funkcjonalne, ale także niezwykle estetyczne i nowoczesne. Wiele osób podejmuje decyzję o ich budowie ze względu na potrzebę miejsca do składowania narzędzi czy drewna kominkowego. Inni natomiast decydują się na zaadaptowanie takiego domku wyłącznie w celach rekreacyjnych. Budowa domku ogrodowego od zera to zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i zakupu materiałów. Nierzadko okazuje się, że znacznie wygodniejsze jest zatrudnienie rzetelnych specjalistów, którzy wykonają wszystkie prace za nas.

Domek ogrodowy – budowa samodzielna czy kupno gotowego rozwiązania?

Budowa domków do 35 m² możliwa jest bez pozwolenia. Jest to jeden z powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na stawianie domku ogrodowego o niewielkim metrażu. Sklepy budowlane często oferują gotowe domki ogrodowe. Są one jednak bardzo proste i zawierają jedynie podstawowe wyposażenie – zwykle wykorzystywane są wyłącznie w roli magazynków na narzędzia. Co w przypadku, gdy chcemy zainwestować w domek ogrodowy, który posłuży nam także w celach rekreacyjnych?

W takiej sytuacji warto zainteresować się kontenerami dostępnymi w naszej ofercie. Są to bryły, których można używać w dowolny preferowany przez siebie sposób. Jako gotowe rozwiązania umożliwiają szybkie korzystanie z ich licznych zalet. Nierzadko okazuje się, że kupno gotowego domku w postaci kontenera jest znacznie tańsze i o wiele wygodniejsze niż budowa domku ogrodowego od zera.

Budowa domków letniskowych pod wynajem prostsza niż kiedykolwiek wcześniej

Domki letniskowe zyskują coraz większą popularność. Osoby szukające wypoczynku często interesują się niezatłoczonymi miejscami w pobliżu natury, w których mogłyby się zrelaksować. W związku z tym wielu przedsiębiorców, ale też osób prywatnych poszukuje różnego rodzaju rozwiązań, aby usprawnić system stawiania domków letniskowych. Budowa domków letniskowych całorocznych jest dzisiaj prostsza niż kiedykolwiek – wystarczy zdecydować się na któryś z kontenerów proponowanych przez Contechnic, a następnie podłączyć do nich wodę, ścieki i prąd, aby móc w pełni korzystać z ich funkcjonalności. Jest to zatem rozwiązanie niezwykle komfortowe. Zainteresowani budową domków na działkach ogrodowych z pewnością powinni zapoznać się z naszym wyposażonym w łazienkę domkiem mobilnym całorocznym „Lobelia” czy nowoczesnym kontenerem mieszkalnym „Ardizja”.

Budowa domków letniskowych – ceny i inne ważne aspekty

Oferowane w naszym sklepie kontenery dostępne są w przystępnych cenach. Jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań mieszkaniowych w asortymencie naszej firmy jest barak mieszkalny „Cykoria”, który mimo niewygórowanej ceny wyposażony jest w wiele udogodnień umożliwiających komfortowy pobyt. Zastanawiając się nad kosztami domku letniskowego, warto zwrócić uwagę na to, że budując go samodzielnie, potrzebujemy odpowiedniego projektu, materiałów i ekipy budowlanej. Decydując się na kontener firmy Contechnic, otrzymujemy gotowy, wysokiej jakości produkt objęty dwuletnią gwarancją od dnia odbioru produktu. Przez okres jej trwania zobowiązujemy się do ponoszenia kosztów wynikających z ewentualnych wad kontenerów.