CT1 - Kontener mieszkalny całoroczny

Projekty kontenerów mieszkalnych wyróżniają się prostotą i funkcjonalnością, pozwalającą spełnić potrzeby większości osób zainteresowanych tego typu rozwiązaniami.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie 1–27 z 40 wyników

star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener mieszklany Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją na 24 miesiące od dnia odbioru produktu. Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów usuwamy na nasz koszt.

Konstrukcja domu mobilnego bazuje na koncepcji kontenerów biurowych. Jednak ze względu na całoroczny charakter kontenera mieszkalnego, został on poddany dodatkowej izolacji termicznej. Zewnętrzna powłoka z poliuretanu pozwala otrzymać zbliżone parametry izolacyjne do tradycyjnego budownictwa. Kontener mieszkalny jest rozwiązaniem gotowym do aranżacji według wizji klienta. Posiada wszelkie instalacje: hydrauliczną, elektryczną, cieplną. Domy mobilne w naszej ofercie nie odbiegają rozmiarami od pomieszczeń znanych z nowoczesnej architektury. Wysokość sufitu osiąga tutaj 240 cm, pozwalając na komfortowe przebywanie i montaż mebli naściennych. Kontener mieszkalny 35m2 doskonale sprawdzi się jako przestrzeń bytowa dla jednej osoby lub niewielkiej rodziny. Proponujemy także domy mobilne modułowe, dające możliwość powiększenia dostępnej przestrzeni użytkowej i dowolną konfigurację układu pomieszczeń.

Zaufany producent kontenerów mieszkalnych

Jako producent nowoczesnych kontenerów mieszkalnych, posiadamy wiedzę i technologię do wytwarzania domów mobilnych na miarę oczekiwań. Jesteśmy w stanie przygotować projekt od podstaw, dopasowując go do indywidualnych potrzeb i preferencji wizualnych. Doskonale ocieplony kontener mieszkalny minimalizuje ilość niezbędnych czynności konserwacyjnych. Układ pomieszczeń wewnętrznych opiera się na praktycznym schemacie, dokonując podziału na przestrzeń dzienną, sypialną i sanitarną. Wyposażenie kuchni i łazienki w niczym nie odbiega od nowoczesnych wizji projektowych, ukierunkowanych na maksymalną funkcjonalność.

Rekreacyjny kontener mieszkalny całoroczny wyróżnia się minimalizmem, niską ceną i ogromnymi walorami praktycznymi. Doprowadzenie konstrukcji do stanu gotowego do zamieszkania zajmuje nie więcej niż kilka tygodni. Wybierając kontenery mieszkalne, zyskujesz możliwość niemal natychmiastowego zamieszkania w komfortowych, bezpiecznych warunkach.

Nowoczesne kontenery mieszkalne – nowa jakość w budownictwie

Popularyzacja domów mobilnych nastąpiła wraz z tendencją do minimalistycznych i niskobudżetowych rozwiązań w budownictwie. Naczelną zasadą, jaka przyświeca nam w Contechnic, staje się połączenie niskiego kosztu całkowitego z jednoczesnym wyeliminowaniem kompromisów na jakości. Proponowane przez nas kontenery mieszkalne całoroczne to rozwiązania bezawaryjne i bezobsługowe. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów izolacyjnych, nie musisz się obawiać o utraty ciepła i wysokich rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie 0,38 W/m2K umożliwia komfortowy pobyt niezależnie od warunków zewnętrznych.

Kontenery mieszkalne od Contechnic są konstrukcją zapewniającą niezrównane możliwości aranżacyjne. Możesz dobierać wyposażenie zewnętrzne i wewnętrzne do osobistych potrzeb, a czas realizacji Twojej inwestycji mieszkalnej będzie nieporównywalnie krótszy, niż miałoby to miejsce dla w przypadku budowy domu od podstaw. Liczne opcje konfiguracji okien i witryn przyczyniają się do poprawy naświetlenia wewnątrz i odzyskania części ciepła z promieni słonecznych, zatrzymywanego przez wysokiej jakości materiały izolacyjne.

Nowoczesne kontenery mieszkalne doświadczają dynamicznego rozwoju. Trudno się temu dziwić, zważywszy na ich niski koszt i doskonałą specyfikację techniczną. Za 1/3 ceny budowy domu zyskujesz podobny poziom komfortu, unikając zarazem żmudnych czynności związanych z nadzorem nad pracami budowlanymi.

W firmie Contechnic z łatwością dostosujesz kontener mieszkalny do swojego stylu życia. Wyposażenie i aranżacja wizualna wnętrza w niczym nie różni się od domów osadzonych na stałych fundamentach. Niska cena czyni tego typu konstrukcje mieszkalne dostępnymi dla większości klientów zainteresowanych posiadaniem własnego kąta. Domek mobilny całoroczny to rozwiązanie tańsze od lokali mieszkalnych na osiedlach tworzonych przez deweloperów. Dzięki możliwości połączenia kilku kontenerów w jeden dom, otrzymujesz prywatną przestrzeń z dostępem do działki – bez pozwolenia na budowę i bez długiego oczekiwania na realizację inwestycji. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta wpisze się w potrzeby wielu osób, które marzą o przytulnym, komfortowym domu. Kontener mieszkalny na działkę pomoże spełnić te marzenia w 100%, dostarczając wygody i redukując koszty eksploatacyjne do niezbędnego minimum.

Kontener mieszkalny na działkę – rozwiązanie na cały rok

W firmie Contechnic dostarczamy kontenery mieszkalne przeznaczone do całorocznego użytkowania. Każdy kontener został przez nas dokładnie zaprojektowany, z uwzględnieniem kompletnej instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Okablowanie pozostaje ukryte w ścianach wewnętrznych, dzięki czemu nie cierpi na tym estetyka wnętrza. Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką posiada wydajny przepływowy podgrzewacz wody, opierający się nawet największym mrozom. Nasze domki mobilne całoroczne udowodniły swoją przydatność i bezawaryjność, zyskując szereg pozytywnych opinii zarówno od samych klientów, jak i portali zajmujących się tematyką nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych.

W kontenerach mieszkalnych, ze względu na ich mniejszą kubaturę, o wiele łatwiej zadbać o efektywny system grzewczy zasilany energią elektryczną. Termoizolacja domków kontenerowych zatrzymuje ciepło, czyniąc ogrzewanie elektryczne wydajną i ekologiczną opcją. W lecie z pewnością przyda się system klimatyzacji z wentylatorami elegancko wbudowanymi w sufit. Oferowany w Contechnic pawilon mieszkalny przewiduje rozmaite potrzeby naszej docelowej grupy odbiorców. Dlatego zdecydowaliśmy się na opcjonalne doposażenie kontenerów w poddasze, rolety antywłamaniowe, podwójne drzwi metalowe lub szklane, czy panele podłogowe w dowolnej kolorystyce. Contechnik wychodzi naprzeciw swoim klientom, dostosowując technologię do pożądanych walorów użytkowych i planowanej estetyki.

Kontener mieszkalny całoroczny – różne opcje aranżacji

Zdajemy sobie sprawę, że standardowy kontener mieszkalny 35m2 może okazać się niewystarczający dla większej rodziny. Nie chcemy ograniczać naszych rozwiązań wyłącznie do wąskiej grupy klientów, którym w zupełności wystarczy lokal typu kawalerka. Dlatego dajemy możliwość konfiguracji kontenera o innych wymiarach, a także modułowego łączenia kilku kontenerów w jedną przestrzeń do zamieszkania. Kontener mieszkalny z łazienką i WC można z łatwością połączyć z przestrzenią dzienną, obszerną kuchnią czy sypialnią. Modułowy charakter naszych kontenerów czyni je niezwykle ciekawą alternatywą dla innych rodzajów konstrukcji. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaoferować ocynkowanie ramy, dowolny układ ścianek działowych, pełne wyposażenie toalety i łazienki, a nawet efektowny i praktyczny system oświetlenia zewnętrznego, które pozwoli spędzić na tarasie długie wieczory w gronie rodziny i przyjaciół.

Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką w ofercie producenta Contechnic

Kontener morski mieszkalny stanowi coraz częstszy wybór osób nastawionych na tanie i praktyczne rozwiązania mieszkaniowe. Gotowa bryła o funkcjonalnym układzie przestrzeni wewnętrznych wspomaga proces aranżacji i pozwala ograniczyć koszty do minimum. W kontenerach morskich mieszkalnych zaprojektowaliśmy wydzieloną przestrzeń sanitarną ze wszystkimi instalacjami, ukrytymi estetycznie w konstrukcji kontenera. Kontenerowe domki mobilne dają możliwość ustawienia w dowolnym miejscu na działce, dostosowując się do umiejscowienia przyłączy lub spełniając osobistą wizję właściciela. Firma Contechnic od wielu lat zajmuje się projektowaniem i konstruowaniem nowoczesnych kontenerów całorocznych, posiadających doskonale wyposażoną kuchnię, łazienkę, WC i inne niezbędne pomieszczenia.

Kontenery mieszkalne od Contechnic

Jeśli poszukujesz kontenera o ponadprzeciętnych walorach użytkowych i niezrównanych możliwościach aranżacyjnych, proponujemy modułowy pawilon mieszkalny CT1. Jego mocny szkielet i wytrzymałe łączenia oprą się niekorzystnym warunkom atmosferycznym i dostarczą wspaniałej, funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej. Specjalizujemy się w produkcji rozwiązań modułowych, projektowanych i budowanych na zamówienie klientów. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Contechnic, którzy pomogą dostosować technologię do indywidualnych potrzeb. Kontenery mieszkalne od Contechnic dają gwarancję solidności, trwałości i bezobsługowego użytkowania przez wiele lat.