CT2 - Kontenery biurowe - kompleksowy proces realizacji inwestycji

Contechnic jest firmą produkującą kontenery biurowe z pełnym wyposażeniem. Wyróżnia nas kompleksowość oferowanych usług – prowadzimy klientów od etapu projektowego po montaż gotowego kontenera we wskazanej lokalizacji.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją na 24 miesiące od dnia odbioru produktu. Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów usuwamy na nasz koszt.

Ogromne możliwości, jakie oferują kontenery biurowe, wzbudzają zainteresowanie firm otwierających swoje nowe oddziały lub prowadzących projekty w zmieniających się lokalizacjach. Usługi projektowania, wytwarzania i montażu kontenerów biurowych w Contechnic odpowiadają na pełne spektrum potrzeb przedsiębiorców. W naszym portfolio projektowym znajdziesz gotowe nowoczesne kontenery biurowe, opracowane na podstawie wielu lat doświadczeń i wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Efektem analizy rynkowej staje się np. kontener biurowy z WC, który umożliwi pracę w pełnym wymiarze godzin bez konieczności budowy dodatkowego zaplecza sanitarnego.

Jako producent dedykowanych kontenerów biurowych dla biznesu, wyróżnia nas oferta na ekskluzywne kontenery biurowe, wykończone w imponującym stylu i pomagające w tworzeniu profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Kontener biurowy znacznie odbiega od tradycyjnego budownictwa, lecz nie pod względem jakości, ale niższej ceny. W przypadku produktu, jakim jest kontener biurowy cena stanowi jeden z głównych czynników decydujących o zakupie. W firmie Contechnic zyskujesz pełnowartościowy produkt o doskonałej specyfikacji technicznej, za ułamek kwoty potrzebnej na budowę murowanej konstrukcji. Zapraszamy do świata ekonomicznych i ekologicznych inwestycji budowlanych, jakie realizujemy z nieskrywaną pasją i zaangażowaniem.

Biura kontenerowe – zakres naszej oferty

Tworząc kontenery biurowe, przykładamy szczególną wagę do funkcjonalności i estetyki. Uważamy, że każdy kontener powinien dobrze się prezentować. Naszą ofertę różnicujemy pod kątem zapotrzebowania klientów. Kontenery pracownicze wyposażone w elewację z najlepszych gatunków drewna mijałyby się z celem. Dla osób poszukujących luksusu proponujemy nasze ekskluzywne kontenery biurowe, wyposażone we wszelkie udogodnienia i odznaczające się nietuzinkowym projektem. W przypadku kontenerów sanitarnych i pracowniczych stosujemy proste, wytrzymałe i ekonomiczne rozwiązania, pokrywając elewację samoczyszczącą farbą. Kolorystyka kontenerów pracowniczych może być dobrana zgodnie z preferencjami klienta. Na potrzeby inwestycji deweloperskich, organizatorów imprez plenerowych, ekip filmowych i wielu innych podmiotów pracujących w terenie, stworzyliśmy kontener sanitarny z prysznicem, mieszczący kilka kabin, umywalek i toalet.

Jeśli chcesz zrealizować indywidualny projekt, u nas masz taką możliwość. Nie musisz znać się na projektowaniu ani aktualnych trendach technologicznych. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje potrzeby i wyobrażenia, a my przetłumaczymy je na język architektoniczny. Otrzymasz od nas wizualizację i szczegółową wycenę inwestycji. Dzięki temu już na samym początku współpracy oszacujesz budżet, mając gwarancję niezmienności cen od momentu podpisania umowy. Dokonując przetworzenia metalowej powierzchni transportowej na użytkowy kontener biuro zyskuje ogromną funkcjonalność i możliwość modułowej aranżacji. Jeśli powierzchnia jednego kontenera okaże się niewystarczająca, możemy zaproponować połączenie dwóch konstrukcji. Tworzymy rozbudowane kontenery biurowe w formie parterowej, jak i budynki wielokondygnacyjne.

Nowoczesne kontenery biurowe – wiele opcji wyposażenia i konfiguracji

Produkując kontenery biurowe, zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest dostarczanie wytrzymałych podzespołów i zagwarantowanie klientom pełnej elastyczności w doborze wyposażenia. To założenie wpisaliśmy w fundamenty działalności Contechnic – realizujemy inwestycje, które w niczym nie odbiegają od możliwości oferowanych przez tradycyjne budownictwo. Nowoczesne kontenery biurowe od Contechnic występują jako gotowe projekty, uwzględniające modułowość i personalizację rozwiązań. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył z nami kontener biurowy zupełnie od podstaw.

Standardowe wyposażenie w konstrukcjach biurowych Contechnic pozwala już na pełnowartościowe użytkowanie. Instalacja elektryczna, grzewcza i hydrauliczna zostały schludnie wkomponowane w ściany kontenera i pozostają gotowe do działania w momencie montażu. Jeśli potrzebujesz specyficznych elementów wyposażenia, takich jak meble, podłogi, systemy oświetleniowe itp., wykonamy je zgodnie z Twoim zamówieniem. Dotychczas wynajem biura stanowił jedyną opcję optymalizacji kosztów na pozyskanie siedziby swojej firmy. Kontener biurowy dokonał tu daleko idących zmian – zakup własnego kontenera gwarantuje bezobsługowe użytkowanie na wiele lat, nie generując miesięcznych kosztów z tytułu czynszu.

Kontener biurowy z WC

Zatrudnienie pracowników na pełny etat wymaga od pracodawcy zapewnienia im bezpiecznego, komfortowego miejsca pracy, wyposażonego w przestrzeń sanitarną. Niektóre formy działalności gospodarczej polegają na pracy w terenie, np. na placu budowy, w parku, w przestrzeni przeznaczonej dla usług gastronomicznych itp. Wówczas kontener biurowy z WC nie tylko spełni wymagania nałożone przez kodeks pracy, lecz przede wszystkim posłuży jako kompletne rozwiązanie w całej rozciągłości godzin otwarcia danego biznesu. Kontener biurowy z WC od Contechnic wyróżnia się przestrzennym układem wnętrza i wyraźnym podziałem na strefę sanitarną oraz biurową. Kontenery tego typu są najczęstszym wyborem firm deweloperskich, organizujących tam punkty sprzedaży na terenie nowej inwestycji.

Kontenery pracownicze – zastosowanie

Trudno przecenić użyteczność kontenerów pracowniczych, jeśli prowadzimy działalność opartą o realizację projektów terenowych. Kontenery pracownicze doskonale sprawdzą się na placu budowy, jednak nie jest to jedyne miejsce ich zastosowania. Klienci firmy Contechnic wykorzystują kontenery pracownicze wszędzie tam, gdzie nie istnieje stała infrastruktura umożliwiająca schronienie przed deszczem czy chłodem. Firmy decydujące się na zakup kontenera pracowniczego czerpią pełnymi garściami z jego funkcjonalności. Wewnątrz umieszcza się najczęściej szafki na ubrania, przestrzeń jadalną, szafki narzędziowe, czy wydzieloną toaletę.

Ekskluzywne kontenery biurowe – godna reprezentacja dla Twojej firmy

Budujemy dla Ciebie ekskluzywne kontenery biurowe, przyciągające wzrok przechodniów i pomagające w lepszej ekspozycji firmy na potencjalnych klientów. Cechą dominującą tego typu produktów stają się liczne, rozległe przeszklenia i futurystyczny design. Elewację wykonujemy z wysokogatunkowego drewna, kamienia dekoracyjnego, cegieł, płytek klinkierowych, czy dowolnych materiałów wskazanych przez klienta. Dzięki luksusowemu wykończeniu, jakie otrzymuje nasz kontener, biuro klienta zyskuje połączenie schludnego wyglądu z walorami użytkowymi.

Kontener biurowy cena – najwyższy komfort minimalnym nakładem finansowym

Zważywszy na fakt, że zakup kontenera kosztuje kilkakrotnie mniej niż standardowa inwestycja budowlana o tej samej powierzchni, nie może dziwić rosnąca popularność tego typu konstrukcji. W firmie Contechnic tworzymy nowe standardy jakościowe dla nowoczesnej przestrzeni firmowej. Wybierając nasz kontener biurowy cena końcowa będzie wypadkową powierzchni całkowitej, wyposażenia, modyfikacji na życzenie klienta, a także standardu wykończeniowego. Szczegółową wycenę projektu poznasz już na etapie wstępnych rozmów. Zapraszamy do kontaktu. Razem wypracujemy rozwiązanie idealnie wpisujące się w potrzeby Twojej firmy.