CT3 – Kontenery sanitarne

Dzięki szybkości montażu i opcji ustawienia w dowolnym miejscu, kontenery sanitarne stanowią podstawowe wyposażenie dla wszelkich lokalizacji, gdzie nie można zapewnić dostępu do stacjonarnego zaplecza sanitarnego. Pierwszym skojarzeniem są z pewnością place budowy. Proponowany przez Contechnic kontener sanitarny z prysznicem doskonale sprawdzi się jako zaplecze dla pracowników budowlanych.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją na 24 miesiące od dnia odbioru produktu. Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów usuwamy na nasz koszt.

Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy nakładają na pracodawców obowiązek stworzenia godnych warunków higienicznych w niewielkiej odległości od stanowiska pracy. Instalacja kontenera sanitarnego na placu budowy rozwiązuje problem częstego serwisowania, opróżniania i innych czynności konserwacyjnych, które wiążą się z posiadaniem niewielkich toalet przenośnych typu Toi-Toi. Chociaż kontenery sanitarne są wręcz idealnym rozwiązaniem dla wszelkich inwestycji budowlanych, ich zastosowania nie ograniczają się wyłącznie do placów konstrukcyjnych. Jako producent zaawansowanych zestawów sanitarnych, zapewniamy także kompleksową obsługę wielu imprez masowych. Jeden kontener sanitarny zawiera do 6 pełnowymiarowych kabin WC i kilka pisuarów, a pojemny zbiornik na nieczystości daje gwarancję przydatności do użycia przez całe wydarzenie.

Przenośny kontener sanitarny ze zbiornikiem jest również świetną opcją dla wszelkiego rodzaju prac podejmowanych na zewnątrz. Z naszych kontenerów sanitarnych korzystają m.in. ekipy filmowe, żołnierze biorący udział w ćwiczeniach na poligonie, a także władze miejskie pragnące zapewnić optymalny poziom higieny na plażach, w parkach czy innych przestrzeniach publicznych.

Najważniejsze zalety kontenerów sanitarnych

Kontenery sanitarne wyróżniają się ogromną uniwersalnością, która czyni z nich kompleksowe rozwiązanie dla różnych celów. Kontener sanitarny jest zintegrowanym pakietem, jaki można szybko przewieźć i ustawić w dowolnym miejscu. Klienci zamawiający kontener sanitarny WC podkreślają łatwość obsługi tego typu urządzeń. W porównaniu z budową od podstaw własnego zaplecza sanitarnego, cena kontenera prezentuje się nadzwyczaj atrakcyjnie. Nie musisz martwić się o wykonanie przyłączy kanalizacyjnych, ani uzyskiwanie pozwoleń na budowę stałej konstrukcji sanitarnej. Kontenery sanitarne to urządzenia całoroczne, dające możliwość wyposażenia w przyłącze wodne, system grzewczy i energię elektryczną. Doprowadzenie podstawowych mediów nie wymaga jednak zakrojonych na szeroką skalę inwestycji.

Cena kompleksowego wyposażenia wciąż pozostaje o wiele niższa niż ma to miejsce w przypadku wykonania standardowego budynku WC. Jeśli pierwsze skojarzenie odnośnie do kontenerów sanitarnych przywodzi na myśl blaszane baraki o cienkich ścianach, rzeczywista konstrukcja tego typu urządzeń przeczy wszystkim stereotypom. Nowoczesne kontenery sanitarne od producenta Contechnic posiadają dobre właściwości termoizolacyjne, a wytrzymałe ściany świetnie chronią przed czynnikami zewnętrznymi. Zarówno duży, jak i mały kontener sanitarny w naszej ofercie to solidna konstrukcja, które posłuży na wiele lat.

Duża paleta rozmiarów pomoże dopasować kontener do indywidualnych potrzeb. Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy rozmaitymi wersjami wyposażenia. Jako wieloletni producent mobilnych urządzeń sanitarnych, stworzyliśmy autorskie koncepcje funkcjonalnych kontenerów w kilku konfiguracjach. Wśród elementów wyposażenia, jakie zawiera kontener sanitarny WC prysznic, pisuar, czy umywalka należą do najpopularniejszych. Kontenery sanitarne z oferty Contechnic są urządzeniami o przemyślanych rozwiązaniach konstrukcyjnych, stając się kompletnym narzędziem do obsługi wielu miejsc bez dostępu do stałego zaplecza higienicznego.

Kontenery sanitarne – wyposażenie

Wyposażenie kontenera sanitarnego jest determinowane przez konkretny model urządzenia. Można jednak wskazać ogólną listę podstawowych mechanizmów i instalacji, które powinny zostać uwzględnione w projekcie. Jako producent kompletnych kontenerów sanitarnych, firma Contechnic przykłada szczególne znaczenie do pełnego wyposażenia swoich produktów. U nas nie ma miejsca na kompromisy – dostarczamy wyłącznie urządzeń o najwyższej jakości materiałów i osprzętu. Wszystkie kontenery sanitarne posiadają możliwość podłączenia do wody i energii elektrycznej. Wbudowany w suficie wentylator szybko usuwa nieprzyjemne zapachy i pochłania wilgoć generowaną przez kontener sanitarny z prysznicem. Po stronie przeciwległej do toalet zamieściliśmy system umywalek i dozowników na płyny higieniczne. Kontener sanitarny z szambem lub zintegrowanym zbiornikiem na fekalia posiada trwały i bezpieczny system odprowadzania nieczystości, powstrzymujący przed wydzielaniem zapachów i łatwy w opróżnieniu.

Standardowe wyposażenie obejmuje również lustra, oświetlenie wewnętrzne oraz drzwi z zamkiem. Oprócz podstawowych elementów, każdy klient ma możliwość dowolnej konfiguracji wyposażenia umieszczonego w kontenerze. Kontener sanitarny WC można doposażyć w panele podłogowe, grzejniki elektryczne, przepływowe podgrzewacze wody, rolety antywłamaniowe, klimatyzację oraz meble. Pełna lista dostępnego wyposażenia znajduje się w części opisowej do każdego modelu kontenera, jaki prezentujemy na stronie www.contechnic.pl.

Jak wybrać właściwy kontener sanitarny?

Wybór najlepszego kontenera nigdy nie odbywa się na podstawie schematu, lecz wymaga uwzględnienia indywidualnych potrzeb. Na placu budowy najlepiej sprawdzi się kontener sanitarny autonomiczny, zarówno w wersji z samymi kabinami WC, jak i w połączeniu prysznica i toalet. Kontener sanitarny WC prysznic w modelu CT3-20 daje duże możliwości indywidualnej modyfikacji przestrzeni wewnętrznej: prysznic i WC razem, oddzielnie lub podwójne WC. Kontener ten posiada okablowanie wbudowane w ściany, a także wszystkie mechanizmy zapewniające opcję podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Tam, gdzie przyłącze kanalizacyjne nie będzie możliwe, proponujemy kontener sanitarny ze zbiornikiem na fekalia CT6-20. Duży zbiornik montowany bezpośrednio pod kontenerem umożliwia bezobsługowe użytkowanie przez długi czas. Zbiornik o pojemności 8 m3 sprawdzi się nie tylko na placu budowy, lecz także w trakcie obsługi imprez masowych. Kontener sanitarny ze zbiornikiem na fekalia występuje również w nieco mniejszej wersji, zdolnej pomieścić 4 m3 nieczystości.

W naszym asortymencie posiadamy również mały kontener sanitarny, przeznaczony do obsługi sanitarnej wydarzeń plenerowych o mniejszej liczbie uczestników. Wybierając odpowiedni kontener, pamiętajmy także o dobraniu wyposażenia wewnętrznego. Jeśli zastosowanie kontenera sanitarnego będzie się odbywać w trybie całorocznym, koniecznie należy pomyśleć o systemie ogrzewania elektrycznego. W okresie letnim przyda się klimatyzacja, poprawiająca komfort przebywania w tego typu pomieszczeniach.

W firmie Contechnic zajmujemy się także projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań do obsługi imprez z wieloma tysiącami uczestników. Przygotowany przez nas zestaw sanitarny CT to konstrukcja modułowa, posiadająca całoroczną izolację termiczną, opcjonalne wyposażenie dla niepełnosprawnych, kabiny prysznicowe, oraz przestronne kabiny WC.

Wytrzymałe kontenery sanitarne od producenta Contechnic

Zarówno kontener sanitarny ze zbiornikiem (określany również jako kontener sanitarny z szambem), jak i kontenery podłączone do sieci wodno-kanalizacyjnej, to uniwersalne urządzenia o szerokim zastosowaniu. Wszystkie nasze kontenery uwzględniają potrzeby rozmaitych grup odbiorców, w czym pomagają poszerzone opcje konfiguracyjne. Przed decyzją o zakupie danego kontenera, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Contechnic posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zaawansowanych kontenerów mobilnych, przeznaczonych dla sektora budowlanego i organizatorów rozmaitych wydarzeń plenerowych. Firma Contechnic buduje swoją renomę na fundamentach rzetelności, terminowości i doskonałej specyfikacji technicznej. Tworzymy kontenery sanitarne, które spełniają oczekiwania klientów i są zgodne z wszystkimi wymogami BHP. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych modeli, oferując zarazem pomoc doradczą przy wyborze.