CT4 - Domy modułowe z kontenerów pod klucz – kompleksowe i nowoczesne rozwiązania mieszkalne

W Contechnic nie boimy się nowych wyzwań projektowych – od wielu lat promujemy rynek kontenerów mieszkalnych jako skuteczną alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Proponujemy luksusowe domy z kontenerów, których cena stanowi niewielki ułamek kwoty wymaganej do budowy domu opartego na fundamentach.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją na 24 miesiące od dnia odbioru produktu.
Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów usuwamy na nasz koszt.

Wykonamy dla Ciebie gotowe domy modułowe z kontenerów pod klucz, prowadząc przez każdy etap projektowania, wykonania i montażu. Gotowe domy kontenerowe posiadają wszelkie niezbędne wyposażenie, a poziom izolacji termicznej gwarantuje wysoką efektywność cieplną nawet podczas najcięższych zim. Konstrukcja kontenera wyróżnia się swoją modułowością. Mamy świadomość zróżnicowania potrzeb naszych klientów – staramy się na nie odpowiadać nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Standardowa powierzchnia użytkowa dla pojedynczego kontenera mieści się w zakresie 35-50 metrów kwadratowych. O ile te wartości będą w zupełności wystarczające dla osób zamieszkujących w pojedynkę, o tyle mogą okazać się zbyt małe dla rodzin z dziećmi, które wymagają zdecydowanie większej przestrzeni. Nowoczesne domy modułowe są w stanie zrealizować rozmaite koncepcje architektoniczne, wykorzystując do tego ogromną elastyczność w łączeniu kilku elementów w jedną całość. W firmie Contechnic zyskasz urządzony pod klucz polski dom z kontenerów, którego powierzchnia bez problemu przekroczy 100 m2. Możemy zaprojektować dowolny dom parterowy lub kondygnacyjny, stosując do tego celu wytrzymałe kontenery morskie.

Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami firmy Contechnic, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości i przetłumaczą wizję klienta na język architektoniczny. Nowoczesne domy modułowe to rozwiązania niezwykle trwałe. Ich estetyka wpisuje się w koncepcję minimalizmu w architekturze mieszkalnej, która oferuje także wiele korzyści widocznych w codziennym użytkowaniu. Elewacja i system ocieplenia domu z kontenerów nie różni się od budynków tradycyjnych – jako inwestor indywidualny masz tutaj pełną elastyczność co do wyboru formy wykończenia i ostatecznego wyglądu swojego domu. W Contechnic wszelkie prace prowadzimy na najlepszych materiałach, realizując innowacyjne projekty o niezrównanych walorach użytkowych.

Luksusowe domy z kontenerów – czy to w ogóle możliwe?

Jeszcze do niedawna projekt domu z kontenera morskiego kojarzył się raczej z mieszkaniem okazjonalnym, które nadawało się do kilkutygodniowego pobytu na działce, lecz nie dorównywało solidnym konstrukcjom opartym na stałych fundamentach. Cieszy nas fakt, że rosnące zapotrzebowanie na alternatywne rozwiązania dało kontenerom długo wyczekiwaną szansę na udowodnienie swojego potencjału. Firma Contechnic specjalizuje się w adaptacji kontenerów morskich na nowoczesną przestrzeń mieszkalną, która wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, lecz przede wszystkim wygodą i estetyką. Wszystko to w połączeniu z ekologią i ekonomicznością. Jako wieloletni projektant i producent domów kontenerowych, Contechnic tworzy rozwiązania modułowe w dowolnej konfiguracji.

Nowoczesne domy modułowe zawierają pełne wyposażenie wnętrza, a aranżacja przestrzeni odbywa się z zastosowaniem najlepszym materiałów. U nas zyskujesz możliwość dobrania kolorystyki, rodzaju elementów wykończeniowych, układu pomieszczeń i sposobu aranżacji mebli. Nasze projekty domów z kontenerów morskich pod klucz dokonują rzeczy bezprecedensowej – niska cena idzie u nas w parze z doskonałą jakością wykonania i luksusem, jaki dotychczas był możliwy wyłącznie w wielkopowierzchniowych nieruchomościach. Efektywność cieplna izolacji poliuretanowej czyni z niej nowy standard w budownictwie mieszkalnym. Przykładamy ogromną wagę do kwestii termicznych, dzięki czemu przyszli mieszkańcy mogą zredukować koszty ogrzewania. Nasze kontenery są wyposażone w kompletną instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, a także klimatyzację z systemem wentylatorów podsufitowych.

Projekt gotowego domu modułowego uwzględnia indywidualne potrzeby odnośnie do układu poszczególnych pomieszczeń, odnosząc się do wymiarów i orientacji geograficznej działki. Liczne przeszklenia zapewniają odpowiednią dawkę dziennych promieni słonecznych, pomagając zarazem w nagrzewaniu wnętrza. Wybierając dom z kontenerów pod klucz, zyskujesz dostęp do luksusowych materiałów wykończeniowych. Nie tracisz nic na jakości wykonania, lecz zyskujesz elastyczność konfiguracji i możliwość szybkiego wprowadzenia się.

Domy modułowe z kontenerów morskich projekty i realizacja w firmie Contechnic

Contechnic oferuje projekty domów z kontenerów morskich, które cechują się swobodą w aranżacji, mobilnością i wytrzymałością. Jeśli interesują Cię domy z kontenerów morskich projekty Contechnic wydają się najlepszym rozwiązaniem. Dokonujemy przekształcenia kontenerów morskich w komfortową, luksusową przestrzeń mieszkalną. Jej funkcjonalność i efektywność kosztowa ucisza głosy wszelkich krytyków. Dom z kontenerów morskich pod klucz osiąga spektakularny wygląd zewnętrzny. W połączeniu z obszerną przestrzenią tarasową tworzy doskonałą opcję dla osób ceniących sobie czas spędzony na grillowaniu, pielęgnacji ogrodu czy odpoczynku na zewnątrz z natychmiastowym dostępem do infrastruktury kuchennej i sanitarnej. Nowoczesne domy z kontenerów w ofercie Contechnic stają się synonimem innowacji osadzonej na korzyściach praktycznych. Wybierając gotowe domy kontenerowe z projektu Contechnic, ograniczysz stres związany z doglądaniem ekipy budowlanej i zredukujesz koszty inwestycji materiałowych.

Gotowe domy modułowe pod klucz – najważniejsze zalety

Adaptacja kontenera morskiego na luksusową przestrzeń mieszkalną znacznie przyspiesza realizację marzeń o własnym domu. Korzystając z naszej oferty na dom z kontenerów morskich pod klucz, nie musisz podejmować żadnego wysiłku. Twoja obecność jako inwestora wymagana jest jedynie na początkowym etapie, kiedy to wspólnie ustalamy zakres prowadzonych prac, układ przestrzenny oraz opcje wyposażenia. Odpowiadamy za całościową realizację projektu zgodnie z wypracowaną z klientem specyfikacją. Nowoczesne domy kontenerowe dostarczamy na działkę specjalnym transportem, a następnie montujemy i podłączamy do instalacji. Zatem pierwszą zaletą projektu domu z kontenerów morskich jest szybkość jego realizacji – większość projektów udaje nam się wprowadzić w życie w terminie 4-5 tygodni.

Jeśli interesują Cię domy modułowe, projekty Contechnic zapewniają ogromną elastyczność podczas konfiguracji układu przestrzennego i wyposażenia. Popularny dom z kontenerów 100 m2 występuje w wersji parterowej i dwukondygnacyjnej. Wybór określonego projektu i jego wdrożenie nie zamyka jednak możliwości późniejszych modyfikacji. Zaletą domów kontenerowych jest właśnie ich modułowość, która pozwala na modyfikacje i dostosowanie do zmieniających się potrzeb życiowych, np. pojawienie się nowego członka rodziny i konieczność stworzenia dla niego kolejnego pomieszczenia. Cechy rozwiązań modułowych plasują je na pierwszym miejscu w kategorii technologii budowlanej, która najlepiej wpisuje się w dynamiczne potrzeby mieszkańców.

Urządzony pod klucz polski dom z kontenerów morskich pod względem wykończenia w niczym nie ustępuje inwestycjom deweloperskim. Za niską cenę zyskujesz luksusową przestrzeń mieszkalną, prywatność i zredukowane koszty eksploatacyjne. Nowoczesne domy kontenerowe to rozwiązania na lata, wyróżniające się ciekawą estetyką i komfortem.

Projekt domu modułowego – od wizji do wykonania

Projekty domów kontenerowych wykonywanych w Contechnic odznaczają się niezwykłą dokładnością i przemyślanymi rozwiązaniami, wynikającymi z naszego wieloletniego doświadczenia. Popularny dom z kontenerów 100m2 to efekt połączenia dwóch lub trzech konstrukcji bazowych, ułożonych według wizji klienta. Aranżacja układu pomieszczeń i ustalenia odnośnie do materiałów wykończeniowych prowadzone są we współpracy ze specjalistami Contechnic, którzy chętnie pomogą w wyborze najlepszej opcji. Kompleksowość naszej oferty polega na projektowaniu domów kontenerowych od podstaw, realizacji prac projektowych, a następnie dokładnego montażu we wskazanej lokalizacji. Czuwamy nad tym, aby gotowe domy kontenerowe spełniamy indywidualne oczekiwania i służyły jako luksusowa przestrzeń mieszkalna dla całej rodziny.