Dom mobilny czy kontener o powierzchni do 35m2 na cele firmowe, nie ma żadnych przeciwskazań.

Dom mobilny czy kontener o powierzchni do 35m2 na cele firmowe, nie ma żadnych przeciwskazań.

Konfiguracja nieruchomości o powierzchni 35 m2 lub mniejszej jest łatwa, ale gdy chcesz ustawić więcej, proces może szybko stać się skomplikowany i kosztowny.

Wiele osób chce pracować na własnych warunkach, a stworzenie przestrzeni biznesowej może im w tym pomóc. Ale większość ludzi nie ma pieniędzy, aby pozwolić sobie na drogie czynsze komercyjne.

Umożliwiamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym rozpoczęcie działalności przy minimalnej ilości kapitału startowego. Wystarczy dostęp do Internetu, a my zajmiemy się resztą. Oferujemy domy kontenerowe, domy mobilne, biura, restauracje, ogrody i wiele więcej! Najlepsze jest to, że nasze ceny są elastyczne, więc możesz uzyskać przestrzeń, która pasuje do Twojego budżetu. Problem: Wiele osób chce pracować na własnych warunkach, ale brakuje im środków na kosztowny wynajem komercyjny.

Brak pieniędzy na wynajem komercyjny może być dużą przeszkodą dla wielu przedsiębiorców, a to tworzy ogromną liczbę niespełnionych potencjalnych przedsiębiorców, którzy chcieliby pracować

Wróć do strony głównej bloga