Domek mieszkalny 70m2

Domek mieszkalny 70m2

Średnia wielkość domu w Holandii to około 150m2. Dlatego wiele osób poszukuje mniejszych domów, które wciąż oferują wszystko, czego potrzebują. Z tego artykułu dowiesz się, jak uzyskać swój mały, ale przytulny dom ze wszystkimi udogodnieniami.

Czytaj więcej
star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener
Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją
na 24 miesiące od dnia odbioru produktu.
Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające
z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów
usuwamy na nasz koszt.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dom modułowy 70 m2to fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które marzą o własnych czterech kątach. Oferowane przez nas konstrukcje wyposażone są we wszystkie udogodnienia, dzięki którym nie trzeba martwić się o dostęp do wody czy elektryczności. Co więcej, nasze domki można wykorzystać nie tylko jako przestrzeń mieszkalną, lecz także biurową. To coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane w szczególności na dużych placach, na których budowa standardowego domu byłaby nieopłacalna. Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą Contechnic! 

Gotowe domy 70 m2 – dlaczego warto zdecydować się na taki wybór?

Dom z kontenerów 70 m2to nowoczesne podejście do kupna nieruchomości. Można wręcz powiedzieć, że jest to prawdziwa rewolucja, dzięki której znacznie większa liczba osób będzie mogła zamieszkać we własnych czterech kątach. Gotowe domy modułowe są bardzo dobrą alternatywą dla domów wolnostojących lub mieszkań, a to wszystko przez względy estetyczne, komfort, a także ich funkcjonalność. Takie domki posiadają wszystko, czego potrzebujesz w codziennym funkcjonowaniu. Znajduje się w nich nie tylko sypialnia, lecz także w pełni wyposażona łazienka oraz kuchnia. Co więcej, na specjalne życzenie klienta możemy rozszerzyć i tak bogate wyposażenie każdego domku o dodatkowe elementy, takie jak ocynkowane ramy, ścianki działowe lub rozbudowaną klimatyzację.

Warto dodać, że wybrany domek bez pozwolenia 70 m2 jest w pełni personalizowany pod kątem wymagań klienta. Mogą znajdować się w nim zróżnicowane i dopasowane do gustu danej osoby podłogi, drzwi, a nawet meble. Każdy kupujący ma ponadto możliwość rozbudowania swojego domku o kolejne segmenty jak np. poddasze. Dom modułowy 70 m2 z poddaszem to wybór, który ma rozszerzone miejsce na przechowywanie przedmiotów i przez to staje się wyborem równie atrakcyjnym co dom ze strychem.

Gotowe domy 70 m2– wysokiej jakości konstrukcja na lata 

Dom całoroczny bez pozwolenia 70 m2 to solidny wybór. Materiały, które zostały wykorzystane do wyprodukowania tego rodzaju domku, są najwyższej jakości, dzięki czemu kontener jest wysoce odporny nawet na skrajne warunki pogodowe. Dom modułowy 70 m2 parterowy lub wielopiętrowy wykonany jest głównie ze stali, która sprawia, że domek jest bardzo solidny, stabilny i wytrzymały. Każdy kontener Contechnic wykonany jest w środku z płyt wiórowych powlekanych. Warto podkreślić, że wnętrze takiego domku jest w pełni personalizowane, dzięki czemu możesz dostosować swój kontener pod własne wymagania. Zapewnieniem o wysokojakościowym wykonaniu domku jest szczegółowa, 24-miesięczna gwarancja. 

Warte podkreślenia jest także to, że każdy domek ma możliwość podpięcia pod bieżącą wodę oraz kanalizację, dzięki czemu nie ma potrzeby składowania nieczystości w domku. Ponadto domki swobodnie można podłączyć do prądu i jest to bardzo przydatne rozwiązanie. Warto zaznaczyć, że domki są mobilne, można zmieniać ich lokalizację. 

Gotowe domy 70 m2– bezpieczny wybór 

Dom modułowy 70 m2 pod klucz to bardzo bezpieczny wybór. Każdy klient wybierający u nas dowolny model domku ma możliwość rozszerzenia jego wyposażenia o alarm przeciwwłamaniowy, rolety antywłamaniowe oraz zamek na klucz. Jak widać, choć konstrukcja domków prezentuje się dość niepozornie, tak naprawdę gwarantuje nam zabezpieczenie przez niepożądanymi osobami trzecimi, a także pewne schronienie przed nawet najbardziej skrajnymi warunkami atmosferycznymi. Contechnic to pewność najwyższej klasy domków, które spełnią wymagania każdego klienta. 

Domek 70 m2 projekt uwzględniający preferencje klientów

Każdy domek 70 m2 na zgłoszenie dostępny w naszej ofercie może być w pełni personalizowany. Każda osoba zdecydowana na współpracę z naszą firmą otrzyma do wyboru kilka gotowych projektów, które może swobodnie modyfikować. Dzięki temu możesz być pewny, że wybrany domek spełni Twoje oczekiwania. Możesz spersonalizować zarówno pełne wyposażenie, wewnętrzny wystrój, jak i zewnętrzny wygląd kontenera. Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele różnych rodzajów domków modułowych. Oferujemy domki wielopiętrowe, parterowe, a nawet domki z poddaszem, które są doskonałe dla większej liczby osób, a także jako miejsce do przechowywania. 

Domek 70 m2 cena, której wysokość pozytywnie Cię zaskoczy

Domek modułowy 70 m2 to wybór niebywale interesujący nie tylko ze względu na swoje wyposażenie, wygląd i wysoki standard bezpieczeństwa – jego atrakcyjność jest podyktowana przede wszystkim ceną. Oczywiście każdy model ma inną wartość, która w głównej mierze jest zależna od wybranego wyposażenia, a także personalizacji. Sprawdź naszą ofertę domków modułowych i zdecyduj się, na którąś z naszych propozycji. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz pewną satysfakcję!