Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką

Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką

Jest to mały kontener, który ma kuchnię i łazienkę. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne sprzęty, dzięki czemu możesz ugotować swoje ulubione danie w zaciszu własnego domu. Posiada również mały stół jadalny dla dwóch osób. Łazienka została zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej przestronna i wyposażona w prysznic, toaletę i umywalkę.

Czytaj więcej
star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener
Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją
na 24 miesiące od dnia odbioru produktu.
Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające
z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów
usuwamy na nasz koszt.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie 1–27 z 38 wyników

Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką

Kontenery najczęściej kojarzą nam się z blaszanymi bryłami często obecnymi na budowach czy parkingach. Coraz częściej jednak są one wyposażane w szereg udogodnień na wysokim poziomie użytkowym i adaptowane do potrzeb mieszkalnych. Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką to opcja, która niesie za sobą wiele korzyści i którą zdecydowanie warto rozważyć. Nasza firma oferuje wiele różnych rodzajów kontenerów mieszkalnych, wśród których każdy znajdzie propozycję idealną dla swojej rodziny.

Kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką – całoroczny sposób na życie i nie tylko

Kontenery mieszkalne mają wiele zalet. Wśród nich wymienić można m.in. ich rozmiar. To kompaktowe bryły, które można ulokować nawet na niezwykle małych działkach. Dobrym pomysłem jest także postawienie ich obok pełnowymiarowych domów, gdzie mogą służyć na przykład jako domek dla gości.

Odpowiednio zaprojektowane nawet pomimo niewielkiego metrażu mogą pomieścić wszystko, co niezbędne. Ponadto zakup gotowego kontenera mieszkalnego to świetne wyjście dla osób, które chcą w krótkim czasie dysponować przestrzenią przygotowaną do zamieszkania. Kontenery mogą pełnić rolę domów wypoczynkowych, jednak wiele osób decyduje się na zamieszkiwanie ich przez cały rok.

W przypadku rozwiązania, jakim jest kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką, cena stanowi jeden z szeregu atutów. W porównaniu z budową domu od zera okazuje się, że kontener mieszkalny jest opcją znacznie tańszą. Oszczędność stanowią nie tylko niższe koszty budowy, ale także aspekty takie jak brak konieczności zabezpieczania materiałów budowlanych przed ewentualną kradzieżą.

Propozycje kontenerów mieszkalnych z naszej oferty

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kontenery mieszkalne zbudowane z wytrzymałych materiałów cechujących się wysoką odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe. Oferowane kontenery wymagają jedynie podłączenia wody, ścieków i prądu, aby móc w pełni cieszyć się z ich zalet.

Wśród ciekawych propozycji Contechnic znajduje się m.in. nowoczesny kontener mieszkalny z łazienką CT 1 „Floks” wariant 11, który może sprawdzić się przykładowo na działce rekreacyjnej. Kolejny z interesujących projektów na działkę to CT1 „Chaber” wariant 7 – składany kontener mieszkalny z łazienką. Cena tego kontenera z pewnością okaże się zdecydowanie niższa od kosztów postawienia domku rekreacyjnego od zera. Ponadto nieużywany kontener można schować i tym samym uchronić przed negatywnym wpływem warunków pogodowych. Nasza oferta to także kontenery, które odnajdą się w roli stałego miejsca pobytu, takie jak kontener mieszkalny całoroczny CT1 „Amarylis” wariant 15. Ciekawą propozycję stanowi również kontener mieszkalny „Ardizja”, który świetnie wpisuje się w nowoczesne gusta.

Dlaczego warto postawić na kontenery firmy Contechnic?

Kontenery dostępne w ofercie Contechnic wyposażone są w różnego rodzaju udogodnienia. Dzięki przemyślanym projektom pomieszczą one wszystko to, co niezbędne do życia. Poza wieloma obiektami, które umieszczone są w każdym z kontenerów, zgodnie z życzeniem klienta uzupełniamy je o dodatkowe wyposażenie, takie jak rolety antywłamaniowe, grzejniki elektryczne, a także meble. Oferowane przez nas kontenery objęte są gwarancją. W przypadku chęci wprowadzenia modyfikacji lub obejrzenia kontenerów osobiście wystarczy skontaktować się z naszą firmą.