Kontenery handlowe

Kontenery handlowe

Kontener to znormalizowana jednostka transportowa, którą można wykorzystać do przewozu ładunku. Ma kształt prostopadłościanu i najczęściej jest wykonany z metalu. Przeznaczone są do układania w stos, blokowania i zabezpieczania za pomocą metalowych opasek lub śrub.

Istnieją dwa rodzaje kontenerów: kontenery morskie i kontenery do transportu lotniczego. Kontenery morskie służą do transportu ładunków drogą wodną, natomiast kontenery do transportu lotniczego służą do transportu ładunków drogą powietrzną.

Kontenery morskie mają długość 20 lub 40 stóp, szerokość 8 stóp i wysokość 8 stóp (4 metry na 2 metry na 2 metry). Zwykle przewożą około 20 ton ładunku, ale może się to różnić w zależności od rodzaju przewożonych towarów.

Czytaj więcej
star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener
Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją
na 24 miesiące od dnia odbioru produktu.
Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające
z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów
usuwamy na nasz koszt.

Jeśli szukasz dobrych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wygórowane koszty rozpoczęcia działalności gospodarczej mogą być odstraszające dla młodych przedsiębiorców. Duża część wydatków powiązana jest z organizacją siedziby firmowej. Jeśli chcesz zaoszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości, estetyce i funkcjonalności placówki biznesowej, możesz postawić na atrakcyjną alternatywę. Kontenery handlowe pozwalają zachować najwyższe standardy klasycznych lokali, jednocześnie nie będąc kosztownymi inwestycjami. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na kontenery handlowe, a także jakie są ich zalety.

Dlaczego warto zdecydować się na wybór kontenerów handlowych?

Kontenery handlowe to nowoczesne rozwiązanie, po które sięga coraz większa liczba przedsiębiorców. Kontener do handlu może sprawdzić się zarówno jako główna siedziba firmy, jak i kolejny oddział zlokalizowany w innym mieście. Jedno jest pewne – kontenery są znakomitą opcją, szczególnie na początku działalności. Takie budynki mają wyposażenie najwyższej jakości, które zapewnia wysokie standardy, jakie możemy doświadczyć, kupując lub wynajmując tradycyjny lokal. Warto dodać, że takie kontenery mogą mieć nawet nieco bogatsze wyposażenie niż standardowy lokal, jak to możliwe? Wszystko to jest zasługą personalizacji, którą oferuje każdemu klientowi firma Contechnic. 

Pawilony handlowe/ kontenery mogą posiadać wszystko to, co jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania podczas pracy w biurze. Mogą mieć na wyposażeniu wiele przydatnych przedmiotów oraz być podzielone na strefy takie jak np. część sanitarna, w której znaleźć się może toaleta, a nawet prysznic. Oprócz strefy sanitarnej nasze pawilony mogą być wyposażone nawet w aneks kuchenny, który umożliwi pracownikom przygotowywanie lunchu. Warto dodać, że każdy pawilon ma wbudowaną klimatyzację, którą można swobodnie rozszerzyć o kolejne komponenty w trakcie zakupu.

Funkcjonalność, wygoda i oszczędność – kontenery handlowe

Kontenery handlowe warto wybrać z wielu przyczyn, a jedną z nich jest funkcjonalność. Nasze kontenery możesz wykorzystać jako biuro firmy, oddział terenowy lub mobilny oraz punkt sprzedaży. Sklep w kontenerze to coraz częstszy wybór wielu przedsiębiorców. Co ciekawe, w niektórych miejscach na świecie całe galerie handlowe wykonane są z pawilonów handlowych. Kontenery handlowe świetnie sprawdzą się nie tylko jako sklepy, lecz także showroomy bądź przestrzenie, w których będziesz prezentować klientom, a także dasz im możliwość testowania swoich produktów. 

Kontenery handlowe producent Contechnic

Kontenery zaprojektowane przez firmę Contechnic wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na wszelkie warunki atmosferyczne, nawet te najbardziej skrajne. Zastosowanie stali jako głównego budulca jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia ona wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, stal jest gwarancją tego, że żadna wilgoć nie dostanie się do środka. Warto dodać, że każdy kontener ma izolację z pianki poliuretanowej, dzięki czemu nawet najniższa temperatura na zewnątrz nie jest odczuwalna w jego wnętrzu. 

Warto dodać, że każdy kontener podlega pełnej personalizacji, dzięki czemu każdy klient może zmodyfikować pawilon tak, aby spełniał jego wymagania i oczekiwania. Klient może zmienić nie tylko wyposażenie, lecz także wygląd wewnętrzny oraz zewnętrzny kontenera. Do pawilonu można dodać również system antywłamaniowy, który składa się z alarmu oraz specjalnych rolet antywłamaniowych. Całość dopełnia fakt, że kontener objęty jest szczegółową, 2-letnią gwarancją. 

Kontenery handlowe cena, która się opłaca

Kontenery handlowe na sprzedaż charakteryzują się wieloma atutami. Jednak ich największą i niekwestionowaną zaletą jest niska, atrakcyjna cena. Rozpocznij swój biznes bez obaw o to, że koszty wynajęcia bądź wybudowania nieruchomości kompletnie zrujnują Twój budżet. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym przedsiębiorcą, czy jest to Twoja kolejna inwestycja – kontenery handlowe to strzał w dziesiątkę dla każdego. 

Kontener handlowy cena nowego biznesu nie musi być wygórowana! Dopasuj wnętrze i zewnętrze pawilonu do swojej firmy i prywatnych preferencji, a my dostosujemy wybrany kontener wedle Twoich wskazówek. Nasze projekty obejmują kontenery całoroczne o różnej powierzchni, których wytrzymałość i solidność nie odstaje w żaden sposób od standardowych, murowanych budynków. Nie zastanawiaj się już dłużej i skontaktuj się z nami! Rozpocznij swój biznes w nowoczesnym stylu z kontenerami handlowymi! Gwarantujemy najwyższą jakość i pewność dobrego wyboru!