Kontenery i domy mobilne

Kontenery sanitarne, budowlane, biurowe i domki mobilne

Szeroką ofertę firmy Contechnic przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną i sprawną realizację zleceń, najwyższej klasy, niezawodne produkty oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wspieramy biznes oraz wiele różnych branż usługowych i przemysłowych.

Nasz bogaty asortyment tworzy kontener: biurowy o doskonałej odporności na warunki pogodowe, budowlany z niewidocznym okablowaniem, socjalny, który wyposażony jest w niezbędną armaturę łazienkową, a także sanitarny o stabilnej i trwałej konstrukcji. Naszą ofertę kierujemy do firm reprezentujących różne branże, ekip budowlanych i drogowych oraz tych przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć efektywność swoich działań oraz zapewnić pracownikom komfortowe warunki pracy.

Contechnik – lider i wizjoner

Każdy kontener i domek mobilny marki Contechnic spełnia obowiązujące standardy techniczne oraz wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. Istnieje także możliwość zamówienia egzemplarza na miarę – według indywidualnych oczekiwań klienta. Nasi fachowcy realizują każdy etap procesu produkcyjnego – projekt, wykonanie, dostawę oraz montaż. Działamy z zachowaniem największej dbałości o detale.

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć przyczepy sanitarnej, także w wersji damsko-męskiej. Została wyposażona w niezbędną armaturę, elektryczne ogrzewanie oraz wiele praktycznych szafek. Jest podzielona na część biurową oraz WC.

Już dziś poznaj szczegóły naszej wyjątkowej oferty i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Jeśli szukasz dobrych mobilnych kontenerów,
jesteś w dobrym miejscu:

Czytaj więcej
star
2 LATA GWARANCJI CONTECHNIC

Jesteśmy pewni naszej jakości – każdy kontener
Contechnic jest objęty szczegółową gwarancją
na 24 miesiące od dnia odbioru produktu.
Przez ten czas wszystkie wady produktu wynikające
z wadliwego wykonania lub niewłaściwych materiałów
usuwamy na nasz koszt.

Wyświetlanie 1–27 z 48 wyników