Można otrzymać leasing lub kredyt na nasze całoroczne kontenery!

Można otrzymać leasing lub kredyt na nasze kontenery firmy Contechnic!

Domy modułowe to przyszłość budownictwa mieszkaniowego. Są przyjazne dla środowiska i trwałe, można je szybko zbudować i dostosować do własnych potrzeb. Ułatwiają budowę mieszkań w trudno dostępnych miejscach. Teren, na którym budowany jest dom modułowy, musi mieć wodociąg i kanalizację. Grunt musi również zapewniać prywatną przestrzeń dla każdego lokalu mieszkalnego. Jest przystosowany do wszystkich klimatów. Główną zaletą tego typu konstrukcji jest to, że pozwala ona zbudować dom w ciągu kilku dni i dostosować się do potrzeb Twoich klientów.

Oferujemy leasing i pożyczki na nasze całoroczne domy modułowe i domki!

Leasing kontenerów to tańsza opcja dla osób, które chcą mieszkać w swoim domku.
Jest też bardziej dostępny dla tych, którzy nie mogą zaciągnąć kredytów.

Kontenery Contechnic to kontenery całoroczne, które pomagają z problemem braku mieszkań i wysokich kosztów utrzymania.

Kontenery Contechnic zrewolucjonizowały branżę domów modułowych. Stanowią niedrogą opcję dla osób, które chcą kupić dom lub po prostu potrzebują tymczasowego pobytu.

Leasing to jeden ze sposobów, jeśli chcesz posiadać kontener Contechnic bez wydawania zbyt dużych pieniędzy z góry. Jest to również doskonały sposób dla wynajmujących, którzy chcą zainwestować w domy modułowe bez konieczności samodzielnego zajmowania się ich posiadaniem.

Naszym klientom oferujemy opcję leasingu. Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem jednego z naszych kontenerów, skontaktuj się z nami, podając pożądaną wielkość kontenera i okres leasingu.

Oferujemy różnorodne domy modułowe, które można zakupić na określony czas. Do wyboru są budynki dwupokojowe lub czteropokojowe, a także całoroczne kontenery z izolacją, ogrzewaniem, klimatyzacją i elektrycznością.

Wróć do strony głównej bloga